Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Duygusal Eksiklikler – Sohbet telefonları

| Sohbet Hatları | Ocak 27, 2018

Bedenimizdeki yaralar genellikle büyük değilse hiç bir çaba harcamadan kendiliğinden iyileşir. Ama duygusal olarak yaşadığımız durumlar genellikle bir ömür boyu iyileşmez. Sizi sohbet telefonlarına getiren yine bu duygusal, eksiklikler ola bilir. Duygusal yaralarımızı tedavi etmezsek bir süre sonra başka problemlere neden olabilir. Bu yazımda siz sevgili sohbet telefonları kullanıcıları için duygusal yaralarınızı iyileştirmek için 5 Adımlık bir uygulamadan bahsedeceğim.

1- Yaranızı bilinçaltı ile bağlantılarını keşfedin.

2- Duygusal Yaranızı Hatırlatan Şeylerden Kurtulun.

3- Duygusal yaranıza pozitif enerji yükleyin.

4- Duygusal yaralarınızı paylaşın.

5- İyileşme sürecini başlatmak.

Duygusal yaralarımız bilinçaltımızda kalır ve sürekli olarak bizi rahatsız eder. Aynı sızlayan bir yara gibi… Öncelikle yaranızı fark edin sevgili sohbet telefonları kullanıcıları. O duygusal anı veya durumu tekrar farkında olarak keşfedin. Duygusal yaranızı (anıyı veya durumu) dışarıdan izleyen biri gibi izlemeye çalışın. Bu size farkındalık katacaktır. Çevrenizde yüklenmiş olan bir enerji vardır. Olayı hatırlatan pek çok şey ola bilir. Evinizde bu eşyaları tutmanız negatif enerjiyi sürekli olarak yükseltecektir. Olayla ilgili metaryalleri sizin için çok önemli değilse birine vere bilirsiniz. Yaranızı fark ettikten ve onu tanımladıktan sonra ona pozitif enerji gönderin. Olumlu cümleler ile duygusal enerjinizi pozitife çekin… Sizi anlayan bir dost olabilir veya bir terapi seansı alabilirsiniz. Duygularınızı anlatmalı ve onlardan utanmaktan vazgeçmelisiniz. Yaşanan her şey insan içindir. Duygusal durumunuzu anlattığınızda ve biriyle paylaştığınızda o durum zihinde enerjisini yitirir ve normalleşir. Bu adımları gerçekleştirdikten sonra yaralarınız iyileşme sürecine girecektir. Fakat yaralarınızın iyileşmesi için onlara zaman vermelisiniz. Duygusal enerjinizi sürekli pozitif tutmalı ve modunuzu düşürmemelisiniz sevgili sohbet telefonları kullanıcıları. Zihniniz sürekli pozitif çalışmalı. Olumsuz düşündüğünüzü fark ettiğiniz anda bunu unutmaya çalışmak yerine olumlu düşünmeye çalışın. Örneğin bir iş görüşmesinden çıkınca iki şansınız var. Olumlu ya da olumsuz. Siz olumlu, pzozitif olanı düşünün. Kabul edileceğinizi düşünün sevgili sohbet telefonları kullanıcıları ve bu yolda ilerleyin ve olumsuz olsa da kaybedecek bir şeyiniz olmadığını düşünün. Ölmedim en azından diye bilirsiniz 🙂

 

 

1161 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Yeni arkadaşlıklara merhaba demek istermisiniz.Telefonun diğer hatına bağlanarak yeni arkadaşlar edinirsin.Tek yapman gereken bu numaralardan herhangi birisinden aramak ve sizinle tanışmak için can atan özel sohbet kızlarıyla tanışmak.Ucuz sohbet numaralarından istediğiniz her an arayabilir ve en özel anları birlikte geçire bilirsiniz.Bu numaralar vasıtasıyla istediğiniz her an ve her yerde aramalarınızı gerçekleştire bileceksiniz.Belkide kendinize ait bilinmeyen küçük bir dünya etmek istersiniz.Her numaradan arayabilir.İstediğiniz kadar doyasıya konuşabilirsiniz.canlı sohbet hattı Sizde hemen arayın ve en özel sohbetlere katılarak kendi partnerinizle tanışın.Sohbet hatlarında seni bekleyen ateşli sohbetler için hemen ara ve şaşırmaya hazır ol.