Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


SOHBET HATLARI

| Sohbet Hatları, Sohbet Hattı | Ocak 17, 2019

Hayat devam ediyor; evet hayat herşeye rağmen devam ediyor, ne olursa olsun nekadar olumsuzluklar yaşasakta nekadar kayıplarımız olsa da hayat bir şekilde devam ediyor.
Çünkü hiçbir acı taze kalmıyor ve zaman herşeyin ama herşeyin baş ilacı olarak hayattaki baş rolünü almaktadır her şart ve durumda.
Tanrı insanları bu şekilde yaratmış yoksa her yaşanan acı yaşandığı kadar yaşandığı günki kadar taze kalsaydı yeryüzünde sanırım insan kalmazdı herkes gerçekten yaşanan
sıkıntılardan dolayı ölebilirdi dayanılmazdı asla.
Biz insanlar gerçektende çok güçlü varlıklarız ve doğamız gereği birçok şeye katlanabiliyoruz dayanabiliyoruz yaşamış olduğumuz ne olursa olsun.
Evet istisnai durumlarda vardır elbette yaşadıkları acılara dayanamayıp hastalananlar yada hayatlarını kaybeden insanlar. Ama genel olarak yaşadıklarımıza bir şekilde dayana
bilecek gücümüz var ve iyiki de var,diğer türlü hayat tamamen bir cehennem olurdu ve gerçekten hiçkimse yaşayamazdı.
Şu hayata yani şu dünyaya gelipte benim sorunum yok derdim yok diyen insan yoktur herkesin bir derdi sıkıntısı mutlaka vardır ve herkesin derdide muhakkak kendisine büyüktür
ve hiçkimseyi yaşadıklarının hissettirdiği küçük yada büyük farketmez sakın ha yargılamayın demeyinki amaan seninki de dertmi dert ettiğin bu mu?
Bize küçük ve önemsiz gelebilir ama o insan için çok önemlidir yaşadığı şey bizler anlayamayız hissettiklerini elbette ve bu yüzden saygı duyulmalı her şekilde.
Evet hayat çok acımasız gerçekten ve bizim çok ama çok güçlü olmamız gerekiyor her nekadar acımasız olan hayat olmasa insanlar olsa da nedense hep hayatı suçlar dururuz
Oysaki hayatın hiçbir suçu yok ama, ya dünyadır suçladığımız yada hayattır oysa tek suçlu bizleriz ne yazıkki ve hep bir günah keçisi ararız.
Sohbet hatları hayata dair her konuda desteğiyle yanımızda…

 

523 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Yeni arkadaşlıklara merhaba demek istermisiniz.Telefonun diğer hatına bağlanarak yeni arkadaşlar edinirsin.Tek yapman gereken bu numaralardan herhangi birisinden aramak ve sizinle tanışmak için can atan özel sohbet kızlarıyla tanışmak.Ucuz sohbet numaralarından istediğiniz her an arayabilir ve en özel anları birlikte geçire bilirsiniz.Bu numaralar vasıtasıyla istediğiniz her an ve her yerde aramalarınızı gerçekleştire bileceksiniz.Belkide kendinize ait bilinmeyen küçük bir dünya etmek istersiniz.Her numaradan arayabilir.İstediğiniz kadar doyasıya konuşabilirsiniz.canlı sohbet hattı Sizde hemen arayın ve en özel sohbetlere katılarak kendi partnerinizle tanışın.Sohbet hatlarında seni bekleyen ateşli sohbetler için hemen ara ve şaşırmaya hazır ol.